Ce2Coast dalībnieku tikšanās LU Zinātņu mājā

Šī gada 11.-13. oktobri īpašu padarīja projekta Ce2Coast pirmā dalībnieku tikšanās klātienē LU Zinātņu mājā. Trijās dienās tika prezentēts padarītais un izlemts turpmāk darāmais. Papildus tam baudījām Vecrīgas atmosfēru gruzīnu restorānā Alaverdi, kā arī vairākiem viesiem paguvām parādīt Rīgas panorāmu un rietošo sauli no Latvijas Nacionālās bibliotēkas 12. stāvā arhitektam Gunāram Birkertam veltītās zāles, kur fakts, ka bibliotēku saucam par Gaismas pili, atstāja sevišķu iespaidu. Saviļņojoša bija arī fakultātes kora Aura uzstāšanās Zinātņu mājas ārtrijā. Noskaņu, ko dziedātājiem izdevās uzburt, grūti aprakstīt…kora radīto paspilgtināja arī līdzās esošā fotokluba Āgenskalns un Ventspils fotokluna “Moments” izstāde — “Pamanīt sarkano”.

Noslēdzošā projekta dalībnieku tikšanās norisināsies jau nākamgad. Doktorantiem un jauniem zinātniekiem, kuri vēlas piekļūt tuvāk jūras klimata pārmaiņu izpratnei un saredzēt tajā globālo dimensiju, varam reklamēt projekta partneru veidoto ziemas skolu Lisabonā, Portugālē 2023. gada februārī.