Rīgas domes vizīte

Ieskats Rīgas domes vizītē LU Akadēmiskajā centrā, kuras laikā Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis viesojās arī Skaitliskās modelēšanas institūtā.

Latvijas Universitātes rektors prof. Indriķis Muižnieks un LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes pasniedzējs prof. Vjačceslavs Kaščejevs tikās ar Rīgas domes priekšsēdētāju Mārtiņu Staķi un un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Vilni Ķirsi, lai parādītu LU Akadēmisko centru un tā sniegtās iespējas. Vizītes laikā viņi viesojās arī LU Skaitliskās modelēšanas institūtā. kur institūta zinātnieki īsi izstāstīja par LU SMI galvenajiem pētniecības virzieniem – klimata un atmosfēras modelēšanu, pusvadītāju tehnoloģijām, materiālu siltumfiziku u.c.-, iepazīstināja ar darbiniekiem un parādīja LU SMI telpas.